آویشن

خرید و فروش آویشن کوهی در ایران

قیمت خرید و فروش آویشن کوهی در ایران چگونه تعیین می گردد؟ در ایران بسته به نوع باریک یا پهن برگ بودن که به آویشن شیرازی مشهور است متمایز می شوند.
قطعا میوه ها و خوراکی های زیادی در ایران وجود دارند که نمونه ی مشابه جنگلی و کوهی را نیز دارا می باشند. آویشن کوهی یکی از محصولاتی است که علاوه بر قابل کشت بودن در زمین های کشاورزی، در کوه ها و مراتع نیز رشد می کند. آیا می دانید آویشن کوهی در ایران خرید و فروش می شود؟ آویشن کوهی در کوه های کدام یک از استان ها می روید و قابل مشاهده است؟

خواص آویشن کوهی

ریشه ی اصلی آویشن موجود در بازار به آویشن کوهی بر می گردد که بر مرور زمان به کشت در زمین های کشاورزی تبدیل شده است. در گذشته مردم به کوه می رفتند تا برای استفاده خوراکی و دارویی، آویشن پیدا کنند و آن را با خود به خانه ببرند. آویشن کوهی برای درمان گرفتگی پا بسیار مفید است و مصرف آن از درد های عضلانی نیز می کاهد. آویشن کوهی به عنوان یک سر شور هم شناخته می شود که در گذشته برای شستن سر و رفع ریزش مو به کار بسته می شد.

استان های دارای آویشن کوهی

آویشن کوهی، اغلب در حاشیه رشته کوه های زاگرس می روید و رشد می کند. در ایران استان هایی همچون چهار محال و بختیاری و شیراز که در کنار رشته کوه زاگرس قرار گرفته اند، آویشن کوهی رشد می کند که خرید و فروش آویشن بصورت عمده و خرده به یکی از منفعت ها و منابع درآمد مردم آن منطقه تبدیل گشته است.

فروشنده بهترین آویشن

قیمت آویشن کوهی

آویشن کوهی، گر چه از مراقبت و آبیاری ها مرتب و ویژه بهره ای نبرده است ولی کیفیت بیشتری نسبت به آویشن های کشت شده در مزارع دارد. آویشن کوهی در بسیاری از عطاری ها، مغازه ها، بازار و سایت های اینترنتی خرید و فروش آویشن کوهی یافت می شود.

خرید اینترنتی آویشن

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
قائدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۳۶۷۴۶۳۵۴
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
پست الکترونیکی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن