آویشن

صادرات آویشن درجه یک با قیمت مناسب

خیلی ها فکر می کنند گیاه آویشن، تنها گیاهی دارویی برای درمان سرما خوردگی می باشد و فروش صادرات آویشن را امری خنده دار تلقی می کنند ولی خواص و میزان فروش و صادرت آویشن درجه یک، با بسیاری از محصولات گرانبها برابری می کند و دارای شهرتی جهانی می باشد.

خواص آویشن درجه یک

آویشن درجه یک چنان پر خاصیت است که به جرات می توان گفت، مشتی از آویشن با خرباری از خاصیت برابری می کند. اگر بگوییم آویشن درجه یک تنها برای درمان سرما خوردگی مفید است، باید حرفمان را کاملا پس بگیریم زیرا گیاهی که دارای قیمتی بالا باشد، قطعا فوایدی بهتر از این را دارا می باشد. آویشن درجه یک یکی از بهترین گیاهان برای درمان سرطان است و به همین دلیل از کشور های خارجی سفارش های بی شماری داشته است و صادرات آویشن به صورت جهانی شکل می گیرد.

قیمت آویشن درجه یک

آویشن درجه یک تنها خواص دارویی نداشته و به همین دلیل هم قیمت بالایی هم دارد. گیاه آویشن بسته به کیفیت نوسانات زیادی در خرید و فروش داشته و قیمت آن متفاوت می باشد. شاید باور نکردنی نباشد ولی خرید و فروش آویشن درجه یک می تواند شغلی بسیار خوب به شمار می آید.

صادرات آویشن درجه یک

صادرات آویشن درجه یک را می توان پر سود ترین بخش فروش آویشن دانست. آویشن تنها به صورت خرده در بازار ایران به فروش نمی رسد بلکه صادرات آن بخش اصلی آویشن به شمار می رود. سالانه بخش زیادی از آویشن ایران به کشور های دیگر صادر می گردد که کارشناسان اقتصادی ایران، صادرات آویشن ایران را یکی از درآمد های نجومی و مهم کشور ایران می دانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
قائدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۳۶۷۴۶۳۵۴
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
پست الکترونیکی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن