آویشن

قیمت آویشن کوهی صادراتی برای خرید و فروش

آویشن یکی از بهترین نمونه ی گیاهان دارویی بشمار می رود که از نظر طعم بی نظیر است. آیا قیمت آویشن کوهی در کنار دیگر گیاهان دارویی قمرون به صرفه است؟

خواص آویشن کوهی

در گذشته مردم ایران به ناچار مجبور بودن برای درمان بیماری های خود به گیاهان مختلف روی بیاورند زیرا از امکانات امروزی بهره نمی بردند. آویشن کوهی می تواند نمونه ای بارز از این گیاهان باشد که وجود آن در هر خانه ای امری حیاطی به حساب می آمد. آویشن کوهی به عنوان یک چای برای مردم دوران گذشته ی ایران به شمار می رفت زیرا هم طعم و عطر خوبی داشت و هم باعث از بین رفتن خستگی روزانه می شد. آویشن کوهی به صورت دم کرده برای درمان عفونت لوزه ها بسیار مفید است و بخور آن نیز می تواند باعث جلو گیری از سرفه های خشک شود.

قیمت آویشن کوهی 1 قیمت آویشن کوهی 2

صادرات آویشن کوهی

آویشن کوهی به مقداری در کشور ایران موجود است که حتی می توان آن را محصولی صادراتی نام برد. آویشن کوهی، صادرات بیشتری نسبت به آویشن های دیگر داشته و سفارشات آن نیز بیشتر می باشد. به گفته ی بسیاری از کارشناسان تنها نفت ایران نیست که طلای سیاه ایران نام گرفته است بلکه گیاهان دارویی زیادی در دل طبیعت ایران مانند آویشن وجود دارند که می توان هر کدام را به عنوان یک طلا دانست.

قیمت آویشن کوهی 3

قیمت آویشن کوهی

آویشن کوهی در کشور ایران با قیمتی مناسب به فروش می رسد ولی قیمت صادراتی آن بسیار زیاد است. آویشن کوهی، بسته به نیاز مشتریان در بسته بندی های جداگانه وجود دارد که برای مصرف خانگی و کم آن می توان به عطاری ها مراجعه کرد ولی برای درخواست بیشتر محصول، مراجعه به سایت اینترنتی می تواند تنها راه چاره ی حل این موضوع باشد.

قیمت آویشن کوهی 4

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
قائدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۳۶۷۴۶۳۵۴
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
پست الکترونیکی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن