آویشن

قیمت خرید اسانس آویشن در ایران

آویشن گیاهی دارویی است که شاید بیشتر مردم فقط آویشن را به دو صورت تازه و خشک و یا به صورت دم نوش آویشن در ذهن سپرده اند ولی آیا آویشن در همین امر بسنده می کند و فرآورده ای جز این ها ندارد؟

آیا می دانید آویشن دارای اسانس نیز می باشد و در ایران خرید و فروش می شود؟ آیا می دانید قیمت اسانس آویشن در ایران چگونه است؟

محصولات زیادی در سراسر جهان وجود دارند که پتانسیل گرفتن اسانس را در بر گرفته اند. ایران یکی از کشور های تولید کننده اسانس گیاهان دارویی و گل های خوشبو می باشد که معروف ترین آن اسانس گل محمدی نام گرفته است ولی تنها در همین امر بسنده نمی کند. گیاه آویشن، یکی از گیاهان دارویی کشور ایران است که کاربرد های زیادی در امر پزشکی، دارویی و صنعت غذایی به کار گرفته می شود.

اسانس آویشن یکی از همین خواص آویشن است که کاربرد بیشتر آن در صنعت دارو سازی می باشد. اسانس آویشن همانند دم نوش آویشن نیست زیرا اسانس آویشن از خود آویشن گرفته می شود و با آب مخلوط نمی گردد. کاربرد دیگر اسانس آویشن، استفاده در صنعت زیبایی است زیرا آویشن برای سلامتی پوست بسیار مفید بوده و در داروها و کرم های پوستی به کار گرفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
قائدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۳۶۷۴۶۳۵۴
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
پست الکترونیکی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن